Aktualności / OFERTA PRACY: ELEKTRYK -AUTOMATYK

OFERTA PRACY: ELEKTRYK -AUTOMATYK

2023-11-24

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
ELEKTRYKA-AUTOMATYKA

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • wykonywanie prac związanych z eksploatacją, remontami, naprawami i utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń energetycznych i mechanicznych
  • prowadzenie na obiektach należących do zakładu prac konserwacyjnych i montażowych w dziedzinie elektryki, automatyki przemysłowej i mechaniki
  • prowadzenie prac monterskich w dziedzinie hydrauliki wodnej i ściekowej
  • analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • kontrola i obsługa pompowni ścieków, hydroforni i innych obiektów należących do zakładu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, automatyki i elektroniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Załączniki