Aktualności / OFERTA PRACY BAKTERIOLOG

OFERTA PRACY BAKTERIOLOG

2020-08-05

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

BAKTERIOLOG

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych próbek wody oraz w razie potrzeby analiz fizykochemicznych.
  • Pobieranie próbek wody do badań z terenu Stacji Uzdatniania oraz na sieci wodociągowej w terenie zgodnie z Planem Pobierania Próbek.
  • Wykonywanie innych prac związanych z funkcjonowaniem pracowni mikrobiologicznej, w tym: składanie zamówień na materiały, sporządzanie odczynników, obsługa autoklawu, w tym utylizacja materiału biologicznego,  prowadzenie kontroli badań zgodnie z Planem sterowania Jakością oraz Planem Kontroli Wewnętrznych, prowadzenie dokumentacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne / znajomość zagadnień związanych z bakteriologią/
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku /w tym staż, praktyka/,
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę- UMOWA NA ZASTĘPSTWO
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem na adres: anetas@ zwik.skawina.pl

w tytule maila proszę wpisać nr ref.: BAKTERIOLOG

                                                        NA APLIKACJE CZEKAMY DO 21.08.2020r.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Skawinie (dalej ZWiK) informuje, że jest administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji na stanowisko: Bakteriolog

 Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się:

  • pisemnie na adres: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  ul. Radziszowska 11, 32-050 Skawina;
  • na adres poczty elektronicznej: iod@zwik.skawina.pl.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez ZWiK w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko pracownicze. Przetwarzanie danych będzie odbywać się na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Administrator nie przewiduje udostępniania danych osobowych kandydatów na ww. stanowisko, chyba że będzie to wynikać z przepisów prawa.

Załączniki