Aktualności / OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

2019-11-04

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
MONTER SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • Usuwanie awarii oraz remonty sieci wodociągowo-kanalizacyjnej
  • Kontrola oraz konserwacja hydrantów p.poż.
  • Czyszczenie pompowni ścieków
  • Wymiana wodomierzy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu sanitarnym
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

      OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście w siedzibie Spółki:

ul. Radziszowska 11 w Skawinie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Kadry p.102 lub przesłanie mailem na adres: anetas@ zwik.skawina.pl

w tytule maila proszę wpisać Nr ref.: oferta monter

NA APLIKACJE CZEKAMY DO 30.11.2019r.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

Załączniki