Aktualności / OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

2020-08-05

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
maszynista operator oczyszczalni ścieków

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • wykonywanie prac związanych z eksploatacją, remontami, naprawami i utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń na  Oczyszczalni ścieków
  • prowadzenie prac konserwacyjnych
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wynikającymi z przepisów szczególnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie  minimum zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście w siedzibie Spółki:

ul. Radziszowska 11 w Skawinie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Kadry p.102 lub przesłanie mailem na adres: anetas@ zwik.skawina.pl

w tytule maila proszę wpisać Nr ref.: oferta maszynista operator oczyszczalni ścieków

NA APLIKACJE CZEKAMY DO  31.08.2020r.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Skawinie (dalej ZWiK) informuje, że jest administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji na stanowisko maszynista operator oczyszczalni ścieków

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się:

  • pisemnie na adres: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  ul. Radziszowska 11, 32-050 Skawina;
  • na adres poczty elektronicznej: iod@zwik.skawina.pl.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez ZWiK w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko pracownicze. Przetwarzanie danych będzie odbywać się na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Administrator nie przewiduje udostępniania danych osobowych kandydatów na ww. stanowisko, chyba że będzie to wynikać z przepisów prawa.

Załączniki