Aktualności / Oferta pracy Dział Transportu

Oferta pracy Dział Transportu

2018-07-06

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO-KIEROWCA

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • kierowanie samochodami, kierowanie ciągnikami
  • obsługa koparko-ładowarki związana z wykonywaniem robót ziemnych,
  • wykonywanie prac pomocniczych przy eksploatacji i obsłudze urządzeń

             wodno­kanalizacyjnych,

  • pomoc przy usuwaniu awarii na sieci wodociągowo-kanalizacyjnej,
  • naprawa pojazdów i sprzętu
  • praca zmianowa (w tym w porze nocnej)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście w siedzibie Spółki:

ul. Radziszowska 11 w Skawinie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

u Kierownika Działu Transportu pokój 6 lub przesłanie mailem na adres:

anetas@ zwik.skawina.pl

w tytule maila proszę wpisać Nr ref.: oferta operator sprzętu ciężkiego

NA APLIKACJE CZEKAMY DO 31.07.2018r.

Załączniki