Aktualności / OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

2020-07-27

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
INSPEKTOR ds. INWESTYCJI

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • Prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznych, niezbędnych do wykonania robót w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych
  • Prowadzenie spraw związanych z planowaniem, przygotowaniem i realizacją inwestycji przez ZWIK Sp. z o.o.
  • Przygotowywanie wniosków do właściwego organu o wydanie decyzji wymaganych przepisami prawa
  • Przygotowywanie materiałów o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki z zakresu inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska) lub średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe min.1 rok w zakresie inwestycji związanych z przebudową i budową sieci/urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, komunikatywność

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście w siedzibie Spółki:

ul. Radziszowska 11 w Skawinie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Kadry p.102 lub przesłanie mailem na adres: anetas@ zwik.skawina.pl

w tytule maila proszę wpisać Nr ref.: INSPEKTOR ds. INWESTYCJI

NA APLIKACJE CZEKAMY DO 21.08.2020r.

Załączniki